Nerizikuokite pinigais.
Užpildykite formą žemiau ir gaukite
nemokamą 1 valandos konsultaciją. (plačiau)

Atsiliepimai

Patinka Komentuoti

Ačiū visiems, kurie turi gerų žodžių ar pastabų mūsų komandai ar mūsų darbams.

Štai keletas jų: Norime padėkoti už kokybišką ir profesionalų darbą kuriant UAB „SteelTrade“  tinklapį www.steeltrade.lt. Atliktas darbas yra įvertintas puikiai, nes visi mūsų pageidavimai buvo išgirsti ir įgyvendinti laikų ir kokybiškai.  „WEB Partners“ projektų vadovas Mantas Taroza kantriai ir greitai reagavo į mūsų pastabas, pasiūlydavo efektyvius techninių problemų sprendimų būdus.  Mums labai patiko draugiškas ir geranoriškas bendravimas, tiesiog žinojome, kad visada ir bet kokiu klausimu,  kuriant tinklapį, galime kreiptis ir visos mūsų idėjos bus įgyvendintos. Šauni komanda  – ir puikus rezultatas.  Linkime didelės sėkmės tolimesniuose darbuose.

UAB “SteelTrade” kolektyvas, www.steeltrade.lt


Prieš užsisakydamas kelis kartus skaičiau šiuos atsiliepimus ir pagalvojau, kad čia blogų atsiliepimų tiesiog nededa, nes negali būti, kad visiems viskas taip gerai. Juk yra žmonių, kuriems sunku įtikti. Bet neilgai trukus ir aš įsitikinau, kad viskas puiku. Visi gerai atlieka savo darbą, operatyviai reaguoja į pageidavimus, lanksčiai sprendžia techninius keblumus. Žodžiu viskas pas „WEB Partners“ puiku - tikrai neapsirikau užsisakydamas paslaugas! Todėl linkiu visam kolektyvui sveikatos ir sėkmės darbuose. Dėkoju už pakantumą, profesionalumą bei puikiai ir operatyviai atliktą darbą.

Vytis Macijauskas, Teptukas.LT


Dėkoju, kad esate empatiški, mieli, punktualūs bei operatyvūs. Nuostabu, kad ne aš vykdytojus turiu raginti ir klausti, kada, mielieji, bus įgyvendintas mūsų projektas, o Jūs mane spaudžiate kuo greičiau pateikti reikiamą medžiagą, kad rezultatas GIMTŲ. Jūs - puiki komanda, besidžiaugianti gyvenimu, savo darbu bei vienas kitu - SĖKMĖS.

Ilona Gokienė, AB "Linas", www.linodovanos.lt


Mano atsiliepimai nuostabūs: visada laiku, išsamiai , aiškiai atsakyta į visus rūpimus klausimus.Labai šiltas ir malonus bendravimas. Kartais trukdome ir nelaiku, tačiau visada būname išgirsti. Ačiū už supratingumą ir esate tie partneriai, kurie mums tikrai padedate.
Linkiu Jums sėkmės.

Regina Balzienė, Sodybos-vilos "Karališkis" šeimininkė


 

Apie jus galiu kabėti tik labai gerai:)
Šauni komanda: profesionalus požiūris, malonus bendravimas ir atsakingai formuojami pasiūlymai nulemia sėkmingą daugelio projektų įgyvendinimą. Vertingi patarimai leidžia užsakovui įvertinti savo prioritetus ir maksimaliai pasiekti rezultatų, kurių tikimasi.

Aistė Kažemekaitienė, UAB „LITfas“ (Pharmedus group) marketingas


Profesionali ir greita darbuotojų reakcija. Skirtingai nei dauguma reklamos ar IT sferos darbuotojų, "WEB Partners" personalas greitai perpranta ko iš tikrųjų reikia klientui. Tai taupo laiką – patį brangiausią resursą.

Vytautas Miniotas, marketing manager, UAB "Eternit baltic" (www.eternit.lt)


Visą laiką žavūs savo kūrybinėmis idėjomis, kurias puikiai  sugeba įgyvendinti interneto erdvėje. 

Remigijus Jončas, marketingo projektų vadovas. Koncernas SBA (www.sba.lt)


Labai patinka naujos Jūsų svetainės dizainas ir solidumas. 

Bendraujant su įmone "WEB Partners" patinka požiūris į klientą. Bet kuriuo klausimu labai operatyviai gauname atsakymą. Paperka darbuotojų sąžiningumas ir  profesionalumas. Kolektyvas dirba entuziastingai ir nuoširdžiai. Todėl rekomenduoju šią įmonę savo pažįstamiems, kurie yra nusivylę kitų panašias paslaugas teikiančių įmonių darbu. Sėkmės!

Rita Gaigalienė, UAB "Intornas“ komercijos direktorė


Atsiliepimai apie jus tik geri. Visuomet esate šalia, kai ištinka bėdos. Greitai ir operatyviai reaguojate. Kai reikia, kantriai pamokote bei profesionaliai konsultuojate. Esate nuoširdūs, todėl bendrauti su jumis itin lengva.

Dovilė Morkūnaitė, UAB "Aveplast" ("TIKS langai") marketingo tarnybos vadybininkė


Ačiū už kūrybiškumą, profesionalumą ir punktualumą. Visuomet pasiūlote netradicinius ir įdomius sprendimus; puikiai jaučiate ko reikia ne tik klientui, bet ir jo rinkai. Visuomet įdomu, ką įdomaus ir naujo pasiūlysite. Didžiuojamės su Jumis dirbdami!

Mantė Kundrotaitė, TAFFEL Vadovė Lietuvoje


 

Jei turite minčių mums, siųskite. Labai jas vertiname.